Józe se věnuji již 14 let. Moje jógová cesta začala v Anglii, kde jsem pracovala 2 roky. Hledala jsem způsob, jak překonat náročné období v cizí zemi. Po návratu ze zahraničí jsem se vzdělávala v oblasti jógy a také v masérské činnosti. Během mé studijní jógové praxe mě ovlivnilo spoustu skvělých učitelů a průvodců, kterým jsem velmi vděčná. K tomu jsem přečetla nepřeberné množství knih. Absolvovala jsem mnoho školení, seminářů a workshopů. Postupně jsem vystřídala různé styly jógy. Několik let jsem cvičila dynamickou VINYASA JÓGU, ASHTANGU a JIVAMUKTI JÓGU. Po té jsem přešla k jemnějším stylům jako je JIN JÓGA a začala jsem si tvořit jógovou praxi podle svých aktuálních potřeb a možností.

V současné době učím lekce jógy v Luhačovicích. Pořádám přednášky, workshopy a jógové pobyty. Kromě učení jógy dělám terapeutické relaxační masáže. Zaměřuji se také na jednotlivce nebo individuální skupiny. Nabízím možnost vedení lekcí jógy pro zaměstnance. Své klienty učím cítit se příjemně ve svém těle, vědomě dýchat, vnímavě cvičit, pravidelně odpočívat a meditovat.

Jsem vděčná za podporu mé rodiny a mým dvěma dětem ♥ Rovněž velké díky patří všem, kteří chodí na moje lekce a mají ochotu naslouchat, učit se a praktikovat.