Po absolvování střední školy jsem odjela na dvouletý pobyt do Anglie, kde jsem se poprvé setkala s jógou. Během mé jógové praxe mě ovlivnilo spoustu skvělých učitelů a průvodců, kterým jsem moc vděčná. Patří mezi ně Kateřina Čajánková, Pavla Vanduchová, Lenka ŚiváDeví Knag, Petr Růžička, Deep Kumar, Gabriela Bozic, Jules Febre, Jessica Stickler, Cat Meffan, Alžběta Protivanská, Jan Vojáček, Šárka Vojáčková, Jitka Scharinger a mnoho dalších.

Jóga:

2013 – Osvědčení Instruktor Hatha Jógy (200 výukových hod.) – Pranava Jóga Centrum Ostrava, lektor Lenka ŚiváDeví Knag. Obsah školení: Praktická a teoretická část, cvičení ásan ve stylu Vinyasa Flow Yoga, Meditace, Satsang, Filozofie jógy, Anatomie, Fyziologie, Právo a administrativa. Kurz je akreditován u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

Dále jsem absolvovala několik meditačních seminářů a workshopů: Tummo meditation online course;  Seminář o budhistické nauce a meditaci; Seminář Mindfullness; Workshop stojky; Workshop kyčle; Certifikovaný učitelský kurz Jin jógy; Seminář Jin Jang jógy; Seminář Tchaj-ťi a čchi kung a další.

Masáže:

2009 – Osvědčení Masér pro sportovní a rekondiční masáže (150 hod.) – Ing. René Jauris – Agentura Sport, lektor Monika Michalcová. Kurz je akreditován u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

Dále jsem absolvovala kurz: Akupresura, Reflexní masáže, Lávové kameny, Měkké techniky; Akupresura drahými kameny; Meridiánové masáže; Základy tradiční čínské medicíny, a další.