Kurz - Jóga pro úplné začátečníky

Tento koncept uzavřeného kurzu je vhodný pro začátečníky, pro které je mnohdy těžké cvičit pravidelně nebo si tvořit jógovou sestavu v domácím prostředí. Na kurzu si postupně osvojíte návyk k pravidelnému pohybu a poté můžete dojít k určitému posunu v jógové praxi. Kurz obsahuje celkem 10 lekcí, které na sebe vzájemně navazují.

V prvních lekcích kurzu se budeme věnovat základním a jednodušším jógovým pozicím, které budeme postupně rozvíjet k těm složitějším. Krok po kroku si rozebereme pozdrav slunci a jeho variace. Vysvětlíme si základní dechové techniky - plný jógový dech, břišní dech a tzv. udžájí dýchání. Dále se seznámíme s tělesnými zámky a jejich účinky. Závěr každé lekce bude věnován vedené relaxaci a meditaci. Kurz je postaven na základech klasické Hathajógy. Velký důraz je kladen na dech, správné provedení pozic a jejich následné propojení. Typ kurzu - uzavřený, tzn. že je nutná registrace a úhrada předem na účet. Není možné do kurzu v jeho průběhu bez potřebné registrace vstupovat! 

Cena: 1250,- Kč  

Nutná rezervace a úhrada předem na účet: 43-8189020297/0100, variab. symbol: jméno a příjmení. Před odesláním platby je nutné zaslat přihlášku na email. Možnost náhrady max. 1 zameškané lekce, (náhrada se vybírá do skončení kurzu).

Informace a přihlášky: Jana Horáčková, email: jogajana.cz@gmail.com; tel. 731168723

Kurz bude probíhat v málem sále, v přízemí Městské knihovny Luhačovice.