Workshop - Meditace a jin jóga

Na workshopu se naučíte, jak si můžete osvojit rituál každodenní meditace. Získáte návod a konkrétní nástroje, které vám pomohou dostat se do místa vnitřního klidu. Workshop bude začínat tichou a meditativní praxí jin jógy, která lépe připraví fyzické tělo a mysl k meditační praxi. Poté bude následovat vedená meditace v délce 15 - 20 min. Workshop je vhodný pro ty, kteří neví jak začít s meditací. Rovněž bude přínosem pro ty, kteří nedokážou zpomalit a dělají příliš mnoho aktivit. V případě, že nebudete schopní udržet jógový sed na zemi, je možné využít k meditaci židle.

Level I*, II*, III* - všechny jógové úrovně, včetně začátečníků.

Jin jóga - obnovuje a posiluje vyčerpanou čchi neboli životní energii. Cvičením jin jógy ovlivňujeme hlubší vrstvy v těle, vnitřní orgány a zároveň stimulujeme meridiány (energetické dráhy těla). Cvičíme pasivně a zcela bez síly, nezaměřujeme se na svaly. V jednotlivých jinových pozicích setrváváme relativně dlouhou dobu od 3 - 5 minut.  V jin józe se zaměřujeme na vědomý dech, uvolnění a zklidnění. 

CENA: 350,- Kč

PŘIHLÁŠKY: Jana Horáčková, email: jogajana.cz@gmail.com; tel. 731168723

STORNO PODMÍNKY:

Účast na workshopu můžete zrušit bez storno poplatku maximálně 7 dní před jeho zahájením. Poté je účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny workshopu. Při odhlášení 3 dní a méně před zahájením workshopu je platba již nevratná. Ve všech případech můžete za sebe poslat náhradníka.

TERMÍN:

neděle 27.10.2019 / 9:30 - 11:30 hod.

MÍSTO WORKSHOPU:

Satyam studio Mladcová, Návesní 233, Zlín, https://www.satyamstudio.cz/novinky/workshop-meditace-a-jin-joga/67.html