Workshop - Jin a jang jógová praxe

Tento dvouhodinový workshop se zaměří na vyváženou cvičební praxi dvou stylů JIN a JANG. Ženský princip jin přináší do naší jógové praxe jemnost, laskavost a vnímavost. Naopak mužský princip jang nám pomáhá najít sílu, dynamiku a pevnost v pozicích.

Po úvodní meditaci a zklidnění začnete jangovou jógou, kdy své tělo zahřejete a očistíte za pomocí dechových technik. Projdete si Pozdrav slunci ve stylu Vinyasa jógy a poté objevíte sílu stojných klidových pozic. Dále si vyzkoušíte harmonizační techniku na aktivaci a probuzení energie v meridiánech. Po intenzivní ásanové praxi bude následovat sekvence pomalé a relaxační jin jógy, kdy se pokusíte setrvat v každé pozici od 3-5 minut. Postupně tak jemně protáhnete a ozdravíte pojivové tkáně. Na závěr celého workshopu necháte vše doznít v hluboké relaxační pozici - Šavásaně. Spojením dvou stylů jógy jin a jang se vyrovnává energie uvnitř těla a pomáhá nám najít rovnováhu mezi silou a jemností v naší jógové praxi, která se pak současně přenáší do našeho života. Mužské a ženské energie jsou rovnoměrně spojeny prostřednictvím této praxe. Workshop je vhodný pro všechny jógové úrovně, včetně začátečníků.

Cena: 300,-

Přihlášení: jogajana.cz@gmail.com

Úhrada workshopu / Zlín nejpozději do 4.11.2018 na účet: č. 43-8189020297/0100, variab. symbol: 1003, poznámka pro příjemce: Jméno a příjmení účastníka. Workshop můžete také uhradit kterékoli lektorce přímo v Satyam Jóga studiu.

Úhrada workshopu / Luhačovice nejpozději do 11.11.2018 na účet: č. 43-8189020297/0100, variab. symbol: 1004, poznámka pro příjemce: Jméno a příjmení účastníka. Workshop můžete také uhradit v hotovosti na lekcích v Luhačovicích.