Kurz - Meditace a praxe jin jógy

OBSAH KURZU:

V kurzu se naučíte, jak si můžete osvojit rituál každodenní meditace. Získáte návod a konkrétní nástroje, které vám pomohou dostat se do místa vnitřního klidu. Lekce budou začínat tichou a meditativní praxí jin jógy, která lépe připraví fyzické tělo a mysl k meditační praxi. Poté bude následovat vedená meditace v délce 15 - 20 min. Tento kurz je vhodný pro ty, kteří neví jak začít s meditací. Rovněž bude přínosem pro ty, kteří nedokážou zpomalit a dělají příliš mnoho aktivit. V případě, že nebudete schopní udržet jógový sed na zemi, je možné využít k meditaci židle.

Level I*, II*, III* - všechny jógové úrovně, včetně začátečníků.

Jin jóga - obnovuje a posiluje vyčerpanou čchi neboli životní energii. Cvičením jin jógy ovlivňujeme hlubší vrstvy v těle, vnitřní orgány a zároveň stimulujeme meridiány (energetické dráhy těla). Cvičíme pasivně a zcela bez síly, nezaměřujeme se na svaly. V jednotlivých jinových pozicích setrváváme relativně dlouhou dobu od 3 - 5 minut.  V jin józe se zaměřujeme na vědomý dech, uvolnění a zklidnění. 

CO SEBOU:

Pohodlné oblečení, deku, zápisník / meditační deník  

CENA:

680,- / 4 lekce / 90 min.

Nutná rezervace a úhrada předem na účet: 43-8189020297/0100, poznámka pro příjemce: jméno a příjmení. Před odesláním platby je nutné zaslat přihlášku na email. Po připsání částky na účet Vám bude rezervace potvrzena e-mailem. Místo na požadované akci vám bude závazně rezervováno až po jejím zaplacení. V tomto kurzu není možná náhrada zameškané lekce! 

PŘIHLÁŠKY: 

Jana Horáčková, email: jogajana.cz@gmail.com; tel. 731168723

STORNO PODMÍNKY:

Účast na kurzu můžete zrušit bez storno poplatku maximálně 7 dní před jeho zahájením. Poté je účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny kurzu. Při odhlášení 3 dní a méně před zahájením kurzu je platba již nevratná. Ve všech případech můžete za sebe poslat náhradníka.

TERMÍN:

neděle 15.9. - 6.10.2019 / 18:00 - 19:30 hod.

MÍSTO KURZU:

Městská knihovna Luhačovice, malý sál v přízemí budovy, Masarykova 350