Kurz - Pozdravy slunci

Pozdrav slunci neboli Surya Namaskara je nejznámější jógová sestava. Dokonale zahřívá a probouzí celé tělo, změkčuje svaly, otevírá klouby a stimuluje jemné energetické dráhy. Je tedy výborným způsobem jak začít jógovou praxi. V rámci kurzu se naučíte klasický pozdrav slunci a pozdrav slunci A, B a jeho variace.

V prvních lekcích kurzu se budeme věnovat základním a jednodušším jógovým pozicím, které tvoří pozdravy slunci. Vyzkoušíte si různé variace a modifikace vhodné pro začátečnickou, ale i pokročilejší úroveň. Součástí kurzu budou také informace o hlubším významu pozdravu slunci z pohledu prastarých védských mýtů. Závěr každé lekce bude věnovaný spočinutí v relaxaci a meditaci. V kurzovném jsou zahrnuty materiály se základními pozdravy slunci.

* Level I: úplný nebo stálý začátečník, * Level II: mírně pokročilý, pravidelně praktikující minimálně půl roku

CENA: 1200,- Kč / 8 lekcí / 75 min.

Nutná rezervace a úhrada předem na účet: 43-8189020297/0100, poznámka pro příjemce: jméno a příjmení. Před odesláním platby je nutné zaslat přihlášku na email. Po připsání částky na účet Vám bude rezervace potvrzena e-mailem. Místo na požadované akci vám bude závazně rezervováno až po jejím zaplacení. Možnost náhrady max. 1 zameškané lekce, náhrada se vybírá do skončení kurzu.

PŘIHLÁŠKY: Jana Horáčková, email: jogajana.cz@gmail.com; tel. 731168723

STORNO PODMÍNKY: Účast na kurzu můžete zrušit bez storno poplatku maximálně 7 dní před jeho zahájením. Poté je účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny kurzu. Při odhlášení 3 dní a méně před zahájením kurzu je platba již nevratná. Ve všech případech můžete za sebe poslat náhradníka.

TERMÍN: úterky 7.4. - 26.5.2020 / 17:00 - 18:15 hod.

MÍSTO KURZU: Městská knihovna Luhačovice, malý sál v přízemí budovy, Masarykova 350